Bell HYPOAllergenic Just free skin коректор Light Liquid

318 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Хипоалергичен коректор со екстракт од алое, киноа и бел чај.

• Чиста формула за убавина
• мин. 90% природен состав
• Активни состојки: екстракт од киноа, алое и бел чај
• Добра покриеност, формула отпорна на пот,
• Ѓи покрива недостатиците и црвенило на лицето, и темни кругови околу очите.
• Лесна формула која лицето дури и не ја осеќа.

Идеален како основа за сенки.
100% Веган. Погоден за луѓе со чувствителна кожа склони кон алергии. Дерматолошки тестиран производ.

BH Just Light Liquid

01, 02, 03, 04

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.