Bell HYPOAllergenic Јust free skin мулти функционална основа за пудра

340 ден

Хипоалергична смирувачка основа со екстракт од алое, киноа и бел чај

• UNISEX производ (за мажи и жени)
• Чиста формула за убавина
• мин. 90% природен состав
• Активни состојки: екстракт од киноа, алое и бел чај
• Го смирува црвенило (дури и после бричење)
• Го изедначува тенот на кожата.
• Ја осветлува и видливо ја измазнува кожата

100% Веган. Погоден за луѓе со чувствителна кожа склони кон алергии. Дерматолошки тестиран производ.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.