Bell HYPOAllergenic Just free skin течна пудра Light Liquid

499 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Хипоалергична основа со алое, киноа и екстракт од бел чај

• Чиста формула за убавина.
• мин. 90% природен состав.
• Активни состојки: екстракт од киноа, алое и бел чај.
• Ја хидрира, храни и подмладува кожата.
• Не се собира во набори, пори и брчки.
• Го измазнува и осветлува тенот.

100% Веган. Погоден за луѓе со чувствителна кожа склони кон алергии. Дерматолошки тестиран производ.

BH Light Liquid

01 Light, 02 Natural, 03 Sunny

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.