Bell HYPOAllergenic Молив за веѓи со четка

296 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Идеален молив за дефинирање и добивање на посакуваната форма на веѓите и постигнување природен изглед.
На капачето од моливот има мала четка со меки влакна за чешлање и обликување на веѓите.
Моливот овозможува да се нанесе боја на деловите од веѓите кои се со помалку влакненца.
Моливот е дрвен и се остри со острилка.

BH Молив за веѓи со четка

01 Blonde, 02 Dark Blonde, 03 Brunette

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.