Bell Маскара Focus On за издолжување на трепките

258 ден

Категорија:

Маскара Focus On! Продолжени трепки од Bell.
Оваа маскара има кремаста формула и длабока црна боја, идеална за издолжување и згуснување на трепките.
Со маскарата Focus On ќе добиете подлабок и поинтензивен изглед.
Силиконска четка овозможува убаво да ги раздвоите трепките, истовремено со нанесување на неколку
слоеви од маскарата да го добиете нивниот финалниот изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.