Bell Молив за усни Precision Stay On

160 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Precision Stay On е долготраен автоматски молив за усни.

Дали сакате молив што е совршен и лесен за примена?
Полимерите во формулата обезбедуваат еластичност на моливот, обезбедувајќи прецизност и необично траен ефект и издржливост.
Содржи ланолин и растителни восоци кои се грижат за деликатна кожа на усните.

Bell Precision Stay On

010, 04, 07, 08, 09

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.