Bell Течна пудра Ultra Cover Mat

390 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Силно покривна мат течна пудра. Овој производ гарантира покривање на сите несовршености, има долготраен ефект, кожата станува мат и мазна. Не оксидира во текот на денот, а пријатната кремаста конзистентност го олеснува користењето. Содржи сок од лист од алое вера, кој ги зголемува хидратантните и измазнувачките својства на оваа пудра.
Идеална е за секојдневна употреба и за посебна пригоди.

Bell Ultra Cover Mat

03 Vanilla, 04 Yellow Beige, 05 Soft Beige

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.