BLENDING EYESHADOW BRUSH – четкичка за сенчење на очни капаци

155 ден

Категорија:

Оваа четкичка е наменета за сенчење на површината на очните капаци.

Со неа ќе постигнете идеално нанесување и мешање на боите на очните капаци. Одлична е за ублажување на преодите на боите на производите за очи со јак пигмент.

Исто така може да се употребува за нанесување на сенка преку целиот капак.

Направена е од многу меки синтетички влакна.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.