BRONZER CONTOUR BRUSH – четка за контурирање

255 ден

Категорија:

Четката за контурирање е изработена од фини синтетички влакна, со чија помош лесно и прецизно ќе можете да ги нагласите сите контури на лицето (образите, челото, носот и брадата).

Посебниот облик на четката овозможува производот што го нанесувате да се нанесува во тенок слој и да се постигне природен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.