Четка за фарбање на коса NEW

65 ден

Категорија:

Дизајнирана за целосно покривање на секоја коса при нанесување на боја, оваа четка е неопходна алатка во процесот на боење на косата.

Совети за употреба:
Натопете го само врвот на четката во смесата со боја, а потоа рамномерно распоредете ја бојата на косата со помош на целата должина на четката.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.