CONCEALER BRUSH – четкичка за нанесување на коректор

300 ден

Категорија:

Идеална четкичката за нанесување на сите видови на коректори.

Со оваа четкичка ќе постигнете потполно прекривање на сите недостатоци на кожата.

Направена е од синтетички влакна.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.