Dr.Scheller 7-дневна терапија против брчки Арган & Aмарант, 7 ампули x 1мл

870 ден

Категорија:

DR.SCHELLER 7-дневна терапиja против бръчки сo Арган & Амарант за зрела кожа

• Моментален ефект: брз видлив резултат
• Ги минимизира фините линии и брчките
• Ги брише сувите линии
• Ја тонизира (затега) кожата
• Овозможува интензивна хидратација

7-дневната терапија против брчки со арган, амарант и екстракт од паракрес е многу ефикасен третман со момемтален ефект. Концентратот од арганово масло, амарант и екстракт од паракрес е силно ефективна формула со моментален ефект. Оваа 7-дневна енергетската терапија ја омекнува кожата, ги измазнува сувите линии и брчките и ги измазнува нерамнините на кожата.

Начин на употреба:
Наутро или навечер нанесете на чиста кожа на лицето, вратот и деколтето. Ампулата внимателно се крши, се истура содржината на дланката и со кружни масирачки движења се втрива во кожата.
Почекајте малку додека се апсорбира. Само за надворешна употреба!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.