Manhattan 2во1 коректор & фиксатор пудра

430 ден

Категорија:

Пудра коректор и фиксатор во еден производ.

Кремаста формула, висока покривна моќ.

Долготрајна. Дераматолошки терстирано.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.