Manhattan База за течна пудра Perfect & Protect Primer

330 ден

База за течна пудра го израмнува тенот, заштитува и перфектно ја измазнува кожата. Создава заштитен слој кој штити од УВ зраци и замрсување на кожата, има анти стрес ефект.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.