Manhattan Clearface крем пудра 2 in 1 Powder & Make Up

540 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Навлажнувачка и матирачка крем пудра со изразито антибактеријално дејство, особено препорачлива за млада кожа т.е тинејџери.

Ефикасно делува против пајава на акни и ги лекува истите. Не ги затвора порите. Тестирано и докажано од дерматолози. Со голема покривна моќ и долготрајно повеќечасовно дејство.

MC 2 in 1 Powder & Make Up

76, 77, 78, 79

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.