Manhattan Гел молив за очи Endless Stay – водоотпорен

205 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Еластична, кремаста и ултра мека текстура.
Долготрајна и интензивна гел-боја.
Водоотпорен.
Автоматски молив – нема потреба да се изостри.
Достапно во 9 интензивни гел-бои.

Manhattan EndlessStay

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.