Manhattan Highlighter пудра Good to Glow

349 ден

Нема на залиха

Шајмеринг на Менхетен има фино течна текстура и лесно се нанесува на сите области на лицето. Го освежува тен и ги осветлува очите. Специјално развиен производ за да остави светкави акценти на лицето и деколтето. Нијансата во кој е достапен овој производот е Satin Sparkle (Satin Shine), која е бледо розева со сјајни честички.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.