Manhattan Камена пудра Soft Compact

450 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Камената пудра на „Менхетен“ и дава на кожата сатенски и мазен изглед, ги прикрива малите дефекти и непријатен сјај. Овозможува кадифена, мат шминка, благодарение на нејзината микрофина текстура. Содржи витамин Е, кој ја храни и омекнува кожата на лицето, и штити од штетни надворешни влијанија.

Manhattan Soft Compact

0, 1, 2, 3, 8, 9

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.