Manhattan Маскара Supercurler Volume & Curl 24h

525 ден

Нема на залиха

Категорија:

Маскара за волумен и извиткани трепки. Има 24-часовно дејство, благодарение на специјалната формула за волумен со ефект на извиткување.
Четката за нанесување на маскарата е извиткана и ја обвиткува секоја трепка, дури и најмалите и тешко достапни.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.