Manhattan Маскара Supreme Lash Fresh Volume

525 ден

Нема на залиха

Категорија:

Долготрајна маскара за волуменозни трепки. Supreme Lash Fresh маскарата има формула збогатена со витамини и екстракт од краставици, кои обезбедуваат негување на трепките во текот на целиот ден.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.