Manhattan Маскара Supreme Lash Volume Colourist

525 ден

Нема на залиха

Категорија:

Маскара со патентирана формула со ефект на постепено нијансирање на трепките, за комплетно подолги трепки со интензивна црна боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.