Manhattan Моно сенка Multi Effect

128 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Еднобојни сенки за очи достапни во повеќе нијанси. Лесно се нанесуваат, имаат мека текстура и интензивна боја.

Manhattan Multi Effect

101C, 12N, 21N, 51M, 54G, 67H, 69G, 71X, 77N, 78F, 81B, 89W, 92Q, 95R, 96Q

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.