Manhattan Powder Rouge – руменило за лице

390 ден

Пудра руменило со кадифена нежна конзистенција за природно свеж тен.
Долготраен ефект. Ги нагласува јаболчниците и го контурира лицето.
Лесен за нанесување со четката содржана во паковањето.
Формулата содржи витамин Е кој ја потхранува кожата. Дерматолошки тестирано.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.