Manhattan Пудра “2 in 1 Perfect Teint”

645 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Специјалната структура на пурата “2 in 1 Perfect Teint” на „Менхетен“ го комбинира дејството на камена и течна пудра во едно. Потхранува, заштитува, и хидратира благодарение на витаминот Е.

2in1 Perfect Teint

16 Beige, 17 Rose, 20 Peach, 21 Sunbeige

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.