Manhattan Сенки 4 во 1 Eyemazing Effect Quattro

310 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Сенки за очи во 4 бои – четири брилијантни модерни нијанси со интензивна боја. Екстремно долготрајни, сенките содржат витамин Е кој ја храни областа околу очите.

Manhattan Сенки 4 во 1 EEQ

110K, 53T, 56C, 60M, 65H, 71W, 78K, 81D, 89D, 95C, 95R, 96A, 96D

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.