Manhattan Сјај за усни Endless Stay

275 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Сјајот за усни Endless Stay на Менхетен добивате долготраен сјај со интензивна заситена боја. Со лесна течна формула без лепење на усните. Лесно се отстранува со маслено средство за вадење на шминка.

Manhattan Endless Stay

64M, 93C, 94R, 94X

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.