Manhattan Сјај за усни со вкус Sweet & Tasty – 561

250 ден

Категорија:

Сјај за усни со вкус Sweet & Tasty на Менхетен за неодоливо заводливи усни.
Шајмеринг сјај за усни со вкус.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.