Manhattan Течна пудра EASY MATCH

550 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Новата формула на течна пудра MANHATTAN Easy Match не само што се прилагодува совршено на кожата, туку исто така обезбедува хидратација и нега со совршено рамномерно покривање без ефект на маска. Невидлива, беспрекорена, за совршен тен со здрав свеж изглед.

Manhattan EASY MATCH

030 Soft Porcelain, 032 Classic Ivory, 034 Soft Beige, 036 Rose Beige

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.