Manhattan Течна пудра Endless Perfection Breathable

579 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Долготрајна формула и ултра лесна текстура која и овозможува на кожата да дише. Оваа течна пудра е отпорна на размачкување и потување. Лесно се нанесува благодарение на мекиот апликатор. Зогатена со витамин Е. Содржии витамин А и Ц. Со заштитен фактор SPF 20.

Manhattan EPB течна пудра

010 Light Porcelain, 100 Classic Ivory, 200 Soft Beige, 300 Classic Beige, 400 Natural Beige

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.