Manhattan течна пудра mat

450 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Manhattan Powder Mat Make Up е специјално создадена мат течна пудра, погодна за комбиниран тип на кожа, која совршено ги покрива недостатоците на кожата на лицето, обезбедувајќи рамномерна и долготрајна покриеност. Нежна кремастата текстура ги комбинира својствата на течна и камена пудра, ја матира кожата  и го отстранува непријатниот сјај.

Manhattan MAT

80 Sand, 82 Beige, 83 Warm, 86 Bronze

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.