Manhattan Туш за очи Wonder Wing Eyeliner & Stamp

480 ден

Нема на залиха

Категорија:

Туш за очи со специјално дизајниран апликатор – печат, кој ви обезбедува прецизно нанесување на симетрични линии. Апликаторот има остар врв, за оптимална контрола при исцртување на контурите на очите. Едната страна е закосена и делува како печат за нанесување криви во надворешниот агол на окото. Овој туш за очи има интензивна црна боја и долготрајна формула, отпорна на размачкување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.