MINI 3D сунгерест апликатор

155 ден

Категорија:

Мини 3Д сунгерест апликатор е клучен производ во постигнување на совршен тен!

Идеален е за нанесување на сите видови коректори и течни и кремасти подлоги,посебно на пределот околу очи,усни и на сите делови на лицето кои бараат прецизно нанесување на шминката.

Мини 3Д апликаторот може да се пере и користи повеќе пати.Се чисти со тврд сапун за раце и се остава да се суши на природен воздух.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.