PUFFY 2/1 – сунѓерчиња за лице

80 ден

Категорија:

Овие сунѓерчиња за лице се користат за лесна примена на сите течни, кремасти или компактни производи за лице.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.