RETRACTABLE LIP BRUSH – четкичка за нанесување на кармин

370 ден

Категорија:

Четкичката е наменета за нанесување на кармин и прецизно исцртување на контурите на устата.

Погодна е за рамномерно нанесување на интензивни бои.

Изработена е од синтетички влакна, и поради нејзината големина и посебен дизајн е идеална за секоја жена.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.