Силиконски апликатор

195 ден

Категорија:

Силиконскиот апликатор за нанесување на течна пудра не го впива производот,туку рамномерно го размачкува.Со овој силиконски апликатор секој течен или кремаст производ ке се нанесе многу поедноставно .

Апликаторот по употреба многу лесно се чисти.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.