SMALL ANGLED BRUSH – мала, косо исечена повеќенаменска четка

105 ден

Категорија:

Внимателно исечените влакна формираат совршен агол за постигнување исклучително прецизни линии.

Изработена од синтетички влакна со соодветна цврстина, оваа четка овозможува аплицирање на производи во прав, течни и кремасти производи.

Може да се користи за дефинирање или за пополнување на веѓите, како и за прецизно исцртување и нагласување на очните капаци. Погодна е и за нанесување на коректор.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.