SMUDGING BRUSH – четкичка за нанесување на сенка за очи

115 ден

Категорија:

Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони.

Наменета е за сенчање на поголема површина на очните капаци. Со оваа четкичка за разлика од стандардните, се постигнува поинтензивна пигментација.

Одлична е за ублажување на преминот т.н. размачкување на сите производи наменети за разубавување на очите.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.