Сунѓерест апликатор PINK

330 ден

Категорија:

Сунгерестиот апликатор е идеален за нанесување на течна пудра, коректор, како и други кремасти производи за лице.
Поширокиот крај користете го за големи површини на кожата од лицето, а тесниот врв за аглите околу очите, носот и усните.

Сунгерестиот апликатор може да се измие и да се користи неколку пати.

Пред секоја употреба производот треба да се навлажни, а после употреба потребно е да се измие, и да се остави да се исуши на природен воздух.

Сунгерестиот апликатор се пере со сапун за раце.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

chloe.mk користи тнр. „cookies“ (колачиња).

Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина.